Naujienos

2020-12-23

GERBIAMI MŪSŲ CENTRO KLIENTAI,

Informuojame, kad VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centre 2020 m. gruodžio 25-27 d. d. ir 2021 m. sausio 2-3 d. d. gydytojai psichiatrai ir medicinos psichologas teiks nuotolines konsultacijas pacientams, kuriems reikalinga skubi pagalba. 

Nuotolinės konsultacijos bus teikiamos tokiu grafiku:

  1. 2020 m. gruodžio 25 d. 9:00-14:00 val.

Gydytojas psichiatras S. Michalcovas, tel. nr.: 8-612-20694

2020-11-12

​Neslūgstanti koronaviruso infekcijos banga, daugelį žmonėms būtinų paslaugų paskatinusi perkelti į elektroninę erdvę, ir toliau verčia ieškoti inovatyvių sprendimų. Atsižvelgdamos į dabartinę sudėtingą epideminę situaciją, ligonių kasos visiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdraustiems Lietuvos gyventojams siūlo naują paslaugą – Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) pakeičiantį sertifikatą susiformuoti savarankiškai ir parsisiųsti jį elektroniniu būdu. Po Europos šalis keliaujantys tautiečiai, apsižiūrėję, kad nepasiėmė būtinąją medicinos pagalbą garantuojančios ESDK, nuo šiol gali būti ramūs.

2020-10-28

GERBIAMI MŪSŲ CENTRO KLIENTAI,

Informuojame, kad karantino  Kretingos rajono  savivaldybės teritorijoje laikotarpiu, nuo š.m. spalio 28 d. iki karantino pabaigos, VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centre paslaugos pacientams bus teikiamos tokia tvarka:

 

  • Būtinoji pagalba – teikiama įprastine tvarka;
  • Pirminių pacientų priėmimas – pagal išankstinę registraciją;
  • Planinė pagalba – nuotoliniu būdu;
  • Psichologinis ištyrimas  – pagal išankstinę registraciją;

 

 

 

2020-10-26

GERBIAMI PACIENTAI,

Informuojame, kad nuo spalio 26 d. VšĮ Kretingos psichikos sveikatos centre teikiamos nuotolinės ir tiesioginio kontakto psichikos sveikatos priežiūros paslaugos.

 

Nuotolinės paslaugos bus teikiamos tik tiems pacientams, kurie bus užsiregistravę iš anksto tel.: (8445) 79055.

Žemiau pateikti gydytojų psichiatrų telefonų numeriai, kuriais reikia skambinti tik jums paskirtu laiku.

2019-11-08

Naujos psichoaktyviosios medžiagos (angl. new psychoactive substances, toliau – NPS) savo kelią į rinką randa reklamuojamos kaip natūralūs ar legalūs produktai (dar vadinami legal highs ar designer drugs), parduodami internetinėje prekyboje arba specializuotose parduotuvėse. Dažniausiai NPS įsigyjami internetu kaip jau seniai žinomų narkotikų pakaitalas, tačiau parduodami kaip maisto papildai (supplements), vaistai (drugs, medicines), buitinės priemonės („odos valikliai“), cheminiai reagentai moksliniams tyrimams (research chemicals), augalų trąšos (plant food) ar teisėtos prekės (legal highs), tikslingai nurodant, kad produktas neskirtas žmonėms vartoti.